Firma Axel została założona w 2002 roku przez założyciela, Alana Axela. Alan był pasjonatem butów i chciał stworzyć markę obuwniczą, która wytwarza produkty w najwyższej jakości. Alan postawił na produkcję tradycyjnych butów, wykonanych z naturalnych materiałów. Firma stała się szybko popularna wśród osób o wysublimowanym gustownym smaku.

Firma Axel od samego początku wybierała jedynie najlepsze materiały do produkcji swoich butów. Wybrali dobrych producentów, którzy spełniali ich wyśrubowane wymagania dotyczące jakości. Przez lata firma Axel zdobyła wielu zwolenników i zaoferowała wiele nowych produktów, w tym obuwie wysokiej jakości dla kobiet i mężczyzn.

Oferta obuwia firmy Axel

Buty męskie

Firma Axel oferuje szeroki wybór butów męskich wykonanych z naturalnych skór. W ofercie znajdują się buty oxfordy, półbuty, loafersy, trzewiki oraz sztyblety. Wszystkie buty są wykonane z naturalnych materiałów i są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Buty damskie

Firma Axel oferuje szeroki wybór butów damskich. W ofercie znajdują się buty oxfordy, sandały na obcasie, baleriny, trampki i kozaki. Buty są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów.

Buty sportowe

Firma Axel oferuje szeroki wybór butów sportowych dla mężczyzn, kobiet i dzieci. Buty są dostępne w szerokiej gamie kolorów i wzorów. W ofercie znajdują się buty do biegania, buty do piłki nożnej, buty do koszykówki, buty do tenisa i inne.

Wyświetlanie 1–12 z 35 wyników